Перейти до основного вмісту

Інформація про майновий стан судді Оксани Епель - фейк

13.05.2018 р. у мережі Facebook було розміщено повідомлення про майновий стан судді Київського апеляційного адміністративного суду Епель Оксани Володимирівни та членів її родини. У зв’язку з тим, що зазначена інформація не відповідає відомостям, наявним в особовій справі судді, та формує негативне сприйняття суспільством суддівського корпусу в цілому, прес-служба Київського ААС вважає за необхідне зазначити про таке.

З декларацією за 2017 рік судді Київського ААС Оксани Епель можна ознайомитися на офіційному сайті НАЗК за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/declaration/bdf90fa1-f3a0-4a1e-ace6-e3698e7e1916).

Відомості про майно та доходи судді Епель О.В. і членів її родини неодноразово були предметом перевірок уповноважених органів.

Зокрема, Київський ААС відповідно до пунктів 1 і 2 частин п’ятої статті 5 Закону  України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки  достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених  частинами  третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, провів перевірку, за результатами якої встановлено, що до Епель Оксани Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 ЗУ «Про очищення влади».

Інформація про проведення перевірки щодо Епель Оксани Володимирівни доступна для перегляду на офіційному веб-сайті Київського апеляційного адміністративного суду за посиланням: 

http://kaas.gov.ua/staffing/cleaning-power/inspection-judges/360-informatsiya-pro-pochatok-perevirki-shchodo-suddi-kijivskogo-apelyatsijnogo-administrativnogo-sudu-ukrajini-epel-o-v.html.

В особовій справі  судді Оксани Епель міститься висновок про результати здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру від 19.09.2016 р. № 3465/26-54-13-17-13, у якому встановлено, що відомості, зазначені Епель О.В. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, є достовірними та відповідають наявній податковій інформації.

Рішенням ВККСУ від 19 липня 2016 року, прийнятим за результатами проходження кваліфікаційного оцінювання, суддю Оксану Епель визнано такою, що підтвердила можливість здійснення правосуддя у відповідному суді.

Жодних перевірок стосовно судді Київського ААС Епель Оксани Володимирівни в порядку Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» не проводилося (лист Вищої ради юстиції від 07.12.2016 р. №12487/0/9-16). 

Джерело: прес-служба Судової влади України

Залишити коментар